Piatok, 28 Apríl 2017 20:20

Hornádske lúky - našimi očami

Každý pirát predsa musí nájsť poklad, stáť pri svojej posádke v dobrom aj v zlom a chrániť svojho kapitána, no nie? To všetko sme si mohli spoločne vyskúšať na oslave sv. Juraja a zároveň aj 18. narodenín našeho zboru. Jedného zamračeného rána odchádzal zo stanice autobus plný skautov nadšených z ďalšieho výletu. Tentokrát boli našim cieľom Hornádske lúky. Nechýbal pirátsky program, ktorý sme pripravili my, teda Vačice, zapálenie ohnísk podľa E. T. Setona a skautská hymna. Keďže sa nám uprostred výletu spustil dážď, nevyhli sme sa ani zábave pri stavbe prístreškov. Po rozlúčke s loptou, na ktorú sme natrafili ešte počas cesty na lúky a ktorá nás sprevádzala celú cestu, sme sa v dobrej nálade vrátili domov, dali si teplé kakao a spomínali na tento krásny deň plný zážitkov s priateľmi.
buubak