Sobota, 06 Marec 2021 18:57

Uchádzame sa o Vaše 2%

Vážení rodičia, priatelia, niekdajší členovia... skrátka priaznivci skautingu,

stalo sa už pravidlom, že si Vás každoročne dovoľujeme osloviť a požiadať o pomoc formou poukázania 2 % resp. 3 % z Vami už zaplatenej dane. A ani tento rok nebude výnimkou :)

Predovšetkým Vašim prispením býva takto celoročná práca s deťmi a mládežou o čosi bezstarostnejšia, keďže vyzbieraním nejakého toho €, nie sme výlučne závislí na dotácii Ministerstva školstva SR. A Vy tak máte právo rozhodnúť, ako sa naloží aspoň s malou časťou Vašich zaplatených daní a zároveň si môžete byť istí, že tieto prostriedky budú v dobrých rukách.

Preto sa na Vás, milí priatelia, rodičia, priaznivci, obraciame s touto žiadosťou o pomoc, na poukázanie 2 % už zaplatenej dane.

Presný postup, s termínmi + príslušné vyhlásenia v predpísanom formulári nájdete nižšie na tejto stránke.

Pozrite si naše skautske videjko k 2%.

Martin Kovalík - Tammy